درباره ماگو

//* Copyright (C) Sol-Graphics, Soheil Abed (http://sol-graphics.com) */ مرکز هنری ماگو //* Copyright (C) Sol-Graphics, Soheil Abed (http://sol-graphics.com) */

ماگو، ما می گوییم

با ماگو متفاوت باشیم

روحیه ی کار گروهی و فضای شاد و متفاوت هنری را در مرکزی به نام ماگو در کنار هم جمع کرده ایم. ماگو آمده تا کارهای خود را با ساده ترین و لطیف ترین احساس بیان کند. ماگو در آینده معشوقه ای خواهد شد که عاشقان فراوانی خواهد داشت. چند سال تلاش در زمینه های مختلف هنری اعم از موسیقی، نویسندگی، تبلیغات، گرافیک، نقاشی و گویندگی در کنار تمام ناملایمات و سختی ها باعث شد تا "ماگو" شکل بگیرد و نه تنها الهام بخش تمام کسانی باشد که در این مجموعه فعالیت دارند بلکه منبع الهامی برای هنر‌دوستان نیز باشد.

هدف ما در ماگو بالا بردن سطح فرهنگ و هنر در زمینه های مختلف هنری است و در این بین نیم نگاهی خواهیم داشت به بازاریابی هنری و زیر مجموعه های آن که خود جزئی از آنیم.
گسترش دنیای دیجیتال و در راس آن اینترنت و وب و شکل گیری شبکه های اجتماعی پویا، تقریباً تمامی کسب و کارها را مجبور به قدم گذاشتن در این مسیر پر پیچ و خم کرده، مسیری که علاوه بر دشواری های ذاتی، سودجویی های بسیاری از شرکت های تبلیغاتی را نیز منجر شده است.
سودجوهایی که با گذاشتن هزینه های گزاف و اغلب ناکارآمد بر دست صاحبان کسب و کار، چهره اصلی این حرفه را نیز خدشه دار کرده اند.
ما در ماگو بر‌‌آنیم تا با نمایش استعداد های خود در تمامی زمینه های هنری خصوصا موسیقی و گرافیک و نویسندگی، حوزه فعالیت هنری را گسترش داده تا دوباره هنر واقعی و ارزشمند را بر سر زبان ها بیندازیم بی آنکه بخواهیم در این مسیر، هزینه های ناروایی برای کسب و کارهای مشتاق تولید کنیم.
مجموعه ی ماگو با در اختیار داشتن تیمی جوان و در عین حال با تجربه و خلاق در تلاش است تا عصاره ی واقعی هنر را در تک تک همکاری با سایر کسب و کارها جاری سازد.

تلاش و امید به آینده به سبک ماگو

فرض کنید که کسب و کارتان را تازه راه اندازی کرده‌اید و در ابتدای راه هستید و تمام سرمایه خود را برای شروع کار وقف تجارتتان کرده اید اما نگرانید که مبادا تمام هزینه هایتان بی نتیجه بماند و در راهی که به تازگی شروع کرده اید شکست بخورید. در ابتدا باید بگوییم که شروع و ادامه دادن در مسیر یک تجارت جدید همیشه پر از فراز و نشیب و سختی های بسیار است که می‌تواند شما را مایوس کند اما شما باید با تلاش کردن بیشتر و ناامید نشدن به راهتان ادامه دهید و تمام این سختی ها را که مانند سنگی در مسیر راهتان قرار گرفته اند با پا به خارج از مسیر راهتان هدایت کنید تا مسیرتان هموار گردد. اینگونه کم کم آینده ای روشن در انتظار شماست، اما رسیدن به این آینده درخشان تنها با تلاش و امید میسر نیست شما همانطور که در تلاش برای ادامه مسیر خود هستید باید به علم و دانش خود افزوده و سعی در یادگیری مطالب جدید در حوزه ی فعالیت خود نمایید.

دپارتمان موسیقی

دپارتمان گرافیک

دپارتمان نویسندگی

دپارتمان گویندگی

دپارتمان تصویر

دپارتمان عکاسی

تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز هنری ماگو میباشد
[ سل گرافیک ] - [ طراحی سایت ]